Home Authors Posts by admin

admin

1231 POSTS 0 COMMENTS

“Me legen në dorë ua laja këmbët të gjithëve”/ Burri i...

0
Violeta dhe Fadili kanë qenë dy protagonistët e rubrikës "Shihemi në Gjyq", të cilët kanë treguar për krizën në martesën e tyre. Prej 28 vjetësh...

“Kam dy vite që i kam blerë”/ Fatma Haxhialiu nxjerr zbuluar...

0
Kiara Tito ka sjellë koleksionin e saj të rrobave të banjos, që ka shkaktuar jo shumë pak zhurmë në rrjet. Ndaj moderatores ka pasur shumë...

Luli në lot, i iku peshkaqeni

0
jë peshkaqen është kapur nga peshkatarët në zonën e Gjirit të Lalzit. Siç edhe duket nga pamjet e mbërritura në redaksinë e "SYRI.net", peshkaqeni është...

Koha e shqiptarizmit sot është e pamposhtur

0
Gjithçka tani është përqëndruar te Veriu i Kosovës, në katër komunat shqiptare. Vëmendja shqiptare është atje. Dhe fitorja e shqiptarizmit në këtë zonë arbërore duket se...

Raportet e institucioneve të drejtësisë në Kuvend/ Berisha paralajmëron “furtunë”

0
Ish-kryeministri Sali Berisha ka paralajmëruar diskutime dhe debate të fuqishme në Kuvend, teksa pritet që të flitet për raportet e institucioneve të Drejtësisë. “Sot janë...

Çela ia kalon “topin” Dumanit/ “Për inceneratorët vendos SPAK-u”

0
Deputetja Albana Vokshi i është drejtuar kryeprokurorit të Përgjithshëm, Olsian Çela, me pyetjen pse nuk hetohet kryebashkiaku Erion Veliaj, në lidhje me aferën e inceneratorit...

NJOFTIM!

0
NJOFTIM! Publikim për ndryshim emri. Në shqyrtim të praktikës për ndryshimin e emrit për shtetasen Mjaftime Muskaj, atësia Shyqyri, amësia Alma, datëlindje 01/03/2001, vendlindje Athinë, ka...

Librazhd/ Mariglen Disha fillon punën menjëherë: Pastrim dhe mjedis i pastër...

0
Kryetari i Bashkisë Librazhd, Mariglen Disha ka filluar menjehërë nga puna. Pas konfirmimit në krye të Bashkisë Disha ka angazhuar punonjësit për pastrimin e...

Mariglen Disha merr zyrtarisht detyrën e Kryetarit të Bashkisë Librazhd!

0
Ditën e sotme Mariglen Disha ka marrë zyrtarisht detyrën e Kryetarit të Bashkisë Librazhd. Në ceremoninë e betimit ishte dhe drejtuesi politik i PS në...

Kryetari i Bashkisë Mariglen Disha: Faleminderit për besimin, bashkë do të...

0
Elbasani ishte ndalesa e radhës e turit të falenderimit të kryeministrit Edi Rama pas fitores së thellë më 14 maj. Në fjalën e tij,...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT