Home Kryesore Basha tha të vërtetën, ai nuk ka humbur por ka fituar miliona

Basha tha të vërtetën, ai nuk ka humbur por ka fituar miliona

201
0

Jamarbër Malltezi ka reaguar pas deklaratës së sotme të Lulzim Bashës, i cili pasi u katandis forcë e tretë në zgjedhjet e 6 Marsit, doli e tha “Unë nuk kam humbur asnjë garë”.

Në një postim në rrjetet sociale, Malltezi shkruan se Basha ka thënë të vërtetën. Sipas tij Basha I shet zgjedhjet dhe paguhet miliona për të mbajtur Opozitën të përçarë.

“Të vërtetën ka thënë. Ky i shet, ndaj gjithnjë del me fitim. Humbin të tjeret ky fiton! Cash. 29 milion lekë vec rroga mujore dhe 9 kompani nga e cila njera me fitim 1.3 miljon € brenda vitit të parë pas themelimit këto nuk ndodhin as në Rusi. Pengun e pazareve e paguajnë miliona për të mbajtur të përçarë opozitën!”-shkruan Malltezi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here