Home AKTUALITET Del nga rruga automjeti në aksin Tepelenë-Gjirokastër/ Disa të plagosur

Del nga rruga automjeti në aksin Tepelenë-Gjirokastër/ Disa të plagosur

783
0

Një aksident i rëndë ndodhur pak minuta më parë në aksin Tepelenë-Gjirokastër pranë fshatit “Andon Poçi”.

Mësohet se një automjet tip “Benz” me targa AA439UR ka dalë nga rruga.

Për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona, të cilët janë transportuar për ndihmë mjekësore në spitalin e Gjirokastrës.

Mësohet se të plagosurit janë shoferi, një shtetas grek identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur dhe bashkëshortja e tij nga Vlora.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here