Home AKTUALITET E kapi duke komunikuar me mesazhe me një tjetër, grekja i ngul...

E kapi duke komunikuar me mesazhe me një tjetër, grekja i ngul thikën burrit shqiptar në sy të fëmijëve

3537
0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi.

Një grua ka kapur burrin duke shkëmbyer mesazhe me një tjetër grua, ndërsa është irrituar dhe e ka sulmuar me thikë.

Çifti, gruaja greke dhe burri shqiptar pas ngjarjes përfunduan në komisariat në Greqi, pasi u konfliktuan ashpër me njëri-tjetrin.

Sherri përfundoi me plagosje me thikë, pasi grekja i nguli armën e ftohtë në sy të fëmijëve të tyre.

Nuk dihen ende identitetet e personave në fjalë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here