Home AKTUALITET E RËNDË në Tiranë / Bie ashensori i pallatit në “Astir”, plagosen...

E RËNDË në Tiranë / Bie ashensori i pallatit në “Astir”, plagosen 5 persona

870
0

Ashensori i një pallati në zonën e “Astirit” ka pësuar defekt dhe ka rënë duke shkaktuar plagosjen e 5 personave që ndodheshin brenda.

Ngjarja e frikshme ka ndodhur pak pas mesnate, ndërsa në vendngjarje shkuan forca të shumta policie dhe ambulanca.

Nuk dihet ende gjendja e personave të plagosur.

Bëhet me dije se në ashensor ndodhej edhe një grua shtatzënë dhe një fëmijë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here