Home AKTUALITET Fier/ Shpërthen një bombol gazi në apartamentin e një pallati

Fier/ Shpërthen një bombol gazi në apartamentin e një pallati

508
0

Një bombol gazi ka shpërthyer sot në një pallat në qytetin e Fierit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 15 tetori.

Sipas asaj që raportohet në media mësohet se nga shpërthimi i bombolës ka patur vetëm dëme materiale.

Banorët e lagjes dhe të zotët e shtëpisë kanë qenë ata që kanë lajmëruar zjarrfikësen, të cilët kanë nxjerrë bombolën nga shtëpia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here