Home AKTUALITET Flet nusja nga Librazhdi: Vjehrrit më droguan, thjesht kam fjetur

Flet nusja nga Librazhdi: Vjehrrit më droguan, thjesht kam fjetur

3043
0

Pas videos që u bë virale, nusja nga Librazhdi ka dhënë versionin e saj lidhur me ngjarjen ku u kap me të dashurin në dhomën e burrit të saj nga vjehrrit. Nusja nënvizon se ka dhimbje trupi dhe pas ngjarjes përfundoi në spital, ndërsa thotë se atë natë ka konsumuar darkë me vjehrrit duke i akuzuar se e kanë droguar. Ndër të tjera, e reja shprehet se me djalin thjesht ka fjetur dhe pasi u traumatizua nga babai dhe nëna e burrit që ndodhej në Gjermani, është dërguar në spital.

Nusja nga Librazhdi:

Atë natë unë kam fjet gjumë, ata nuk e di, më droguan se di ç’më kishin fut. Çelësin e kanë lënë jashtë. Kishin çelës të vetin ata. Unë konsumova darkë me ta. Unë më merreshin mend atë natë, nuk e di ç’më ndodhi. Atë natë shkova në spital, më vendosën oksigjen, kam ende dhimbje. Nuk isha mirë, kisha dridhje. Shkova në shtëpi. Nga ora 22:00, ishte ai djali aty. Ata erdhën, më kapën komshinjtë, me shkopinj. Kisha 1 muaj e gjysmë me atë djalin. Ai nuk e dinte që isha e martuar. Ishin shumë persona, ishin mbledhur të gjithë burrat aty. Më hoqën batanijen. Më tha vjehrri një fjalë të pisët, se duroj dot.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here