Home Kryesore Ja cilët janë 2 deputetët e vetëm që mbështesin Bashën

Ja cilët janë 2 deputetët e vetëm që mbështesin Bashën

315
0

Kryedemokratit Lulzim Basha i ka dalë kundër edhe deputeti i Dibrës, Xhelal Mziu, i cili i ka kërkuar të japë dorëheqjen.

“Zoti Basha, zgjedhjet u humbën. Ju keni përgjegjësi dhe duhet të jepni dorëheqje”, mësohet të ketë thënë Mziu.

Mbledhja e Grupit Parlamentar të PD-së është shoqëruar me debate të forta, ku shumica e deputetëve i kanë kërkuar Bashës të japë dorëheqjen, ndërkohë që në krah të kryedemokratit kanë dalë vetëm Oriola Pampuri dhe Arbi Agalliu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here