Home AKTUALITET Panik në tunelin e Krrabës, digjet makina

Panik në tunelin e Krrabës, digjet makina

431
0

Një makinë është përfshirë nga flakët brenda tunelit të Krrabës, në aksin Tiranë-Elbasan, duke ndërprerë qarkullimin e mjeteve për disa minuta. Mjeti tip Benz me drejtues A.S. ka marrë zjarr në ecje e sipër dhe për pasojë është djegur plotësisht. Fatmirësisht drejtuesi i tij ka dalë në kohë pa pësuar dëmtime. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here