Home Kryesore Sondazh/ A riktheu votën e lirë në PD, Sali Berisha?

Sondazh/ A riktheu votën e lirë në PD, Sali Berisha?

430
0

Në muajin shtator të vitit të kaluar, Sali Berisha i cili drejtonte Komisionin e Rithemelimit premtoi para demokratëve në çdo takim që zhvilloi se do të rikthente vlerat dhe votën e lirë në PD.

Tashmë, kur kanë kaluar 8 muaj nga ky premtim, zgjedhjet në struktura janë mbyllur dhe pyetja që shtrohet është nëse rikthyer vota e lirë në PD, apo Berisha po ndjek të njëjtat standarde si Lulzim Basha dje dhe si Saliu pardje?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here