Home Tags 7 marsi

Tag: 7 marsi

Nuk fiton asnjë bashki, Basha s’e vret mendjen, takim me mësues...

0
Numërimi vijon në disa Bashki. Ajo që ra në sy në këto zgjedhje është se Partia Demokratike ka siguruar shumë pak vota. Po duket se...

7 Marsi, dita e mësuesit/ Dikur kishte simbol lulet dhe urimet,...

0
Sot është 7 Marsi, festa e mësuesit. Kjo ditë festohet në të gjithë vendin dhe shoqërohet me aktivitete të shumta në shenjë falënderimi për...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT