Home Tags Air albania

Tag: air albania

QKB pezullon “Air Albania”/ Nuk dihet kush janë pronarët përfitues

0
Subjektit “Air Ailbana” i është pezulluar aktiviteti i biznesit nga Qendra Kombëtare e Biznesit (QKB) pasi nuk ka deklaruar përfituesit. Shoqëria e fluturimeve është deklaruar...

Avioni i “Air Albania” bën vetëm 15 minuta fluturim dhe rikthehet...

0
Avioni i kompanisë Air Albania, i cili ishte nisur për në Gjermani është kthyer papritur në aeroport. Sipas qytetarëve që kanë qenë në avion,...

Avioni i “Air Albania” pëson defekt të rëndë në Itali. Kompania:...

0
Një emigrant shqiptar ka treguar për JOQ ALBANIA një problem që i ka ndodhur me linjën e fluturimit “Air Albania” në Bergamo. Sipas qytetarit,...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT