Home Tags Arbana osmani

Tag: arbana osmani

Arbana Osmani e nxjerr zbuluar/Bora ka tentuar të fusë gjëra fshehurazi...

0
Gjatë mbrëmjes së djeshme në post “Big Brother VIP”, është folur për Donaldin, Semin dhe Bora Zemanin. Arbana Osmani ka thënë gjëra që nuk...

Donaldi i pakënaqur se nuk fitoi BBV, Arbana Osmani tregon të...

0
Finalja e Big Brother Vip dhe shpallja e Ilirit si fitues i çmimit të madh prej 100.000 eurosh është shoqëruar me shumë polemika dhe...

I mërzitur nga humbja Donaldi shkëput lidhjet me Top Channel, reagon...

0
Pas finales së BBV ku çmimin e madh e fitoi Ilir Shaqiri, ndërsa Donaldi u largua i pakënaqur duke shkëputur marrëdhëniet me Top Channel,...

Konfirmoi shtatzëninë, zbulohet gjinia e bebit dhe sa muajshe është Arbana...

0
BBV nisi mbrëmë me një lajm të mirë dhe me emocione. Pas shumë zërave, në natën finale të BBV, Arbana Osmani konfirmoi shtatzëninë e saj....

Arbana Osmani surprizon Big Brother-in, lajm i jashtëzakonshëm nga ajo

0
Pas katër muajsh të izoluar në shtëpinë më të famshme ne Shqiperi, sonte eshte finalja e madhe e sezonit të Big Brother Albania Vip....
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT