Home Tags Bajram begaj

Tag: bajram begaj

Putin uron ish-ushtarakun shqiptar për postin e Presidentit

0
Presidenti më i përfolur për momentin, Vladimir putin, i cili ka që prej shkurtit që po lufton me Ukrainën, ka gjetur pak kohë dhe...

Presidenti i ri, Bajram Begaj i kallëzuar në SPAK për shpërdorim...

0
Partia Socialiste propozoi për kandidat për Presidentin e ri, Bajram Begajn. Mirëpo kandidati i propozuar nga Edi Rama për President Republike, rezulton të jetë kallëzuar...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT