Home Tags Bandat shqiptare

Tag: bandat shqiptare

Shqiptarët bëjnë ligjin për trafikun e kokainës në Itali

0
Emigrantët klandestinë në brigjet e Sardenjës janë një fenomen që meriton vëmendje sidomos kur shumë prej tyre rekrutohen në punë kriminale. Së fundmi Anti-mafia italiane...

Shkatërrohet banda shqiptare/ Zbardhen detajet e operacionit, sekuestrohen armë dhe drogë

0
Tridhjetë persona, pjesëtarët e një bande kriminale shqiptare e cila trafikonte drogë dhe armë në të gjithë botën janë vënë në pranga, në kuader...

Trafiku i kokainës, Europoli flet për bandat shqiptare

0
Europë, sipas raportit më të ri të publikuar nga Europoli janë: E dhunshme, me më shumë diversitet dhe më konkurruese. Bandat e drogës shpesh operojnë...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT