Home Tags Bbv

Tag: bbv

Kriset marrëdhënia mes dy vëllezërve? Sabiani: Iliri ka përfituar nga unë

0
Dy emra të njohur, personazhe të dashur për publikun, Sabiani dhe Ilir Shaqiri janë komentuar shumë kohët e fundit. Dyshja në fjalë krijuan një...

Ish-konkurrenti i BB: Shtëpia ishte si një psikiatri

0
Anaid Kaloti, ish-fituesi i “Big Brother” i cili shpesh herë është komentuar në lidhje me deklaratat e tij për banorët e BBV ka thënë...

Donaldit nuk i ikën inati me produksionin: Dhuratën që më bëri...

0
Ish-konkurrenti i Big Brother Vip, Donald Veshaj duket se ka hequr dorë nga udhëtimi që iu dhurua atij kur ishte brenda shtëpisë së BBV....

A mund të bëhet mik me Donaldin? Ilir Shaqiri e thotë...

0
Fituesi i edicionit të parë të “Big Brother VIP”, Ilir Shaqiri është shprehur se nuk mund të jetë mik me Donaldin. Komentet ai i ka...

A i dha Iliri ndonjë lekë pasi fitoi çmimin? Sabiani: Pyetje...

0
Balerini Ilir Shaqiri dhe këngëtari Sabiani kanë krijuar miqësinë më të fortë dhe të ngushtë brenda shtëpisë së BBV. Ndonëse reality show ka përfunduar...

Donaldi shkon në festën e BB Vip, i veshur si Spider-Man!

0
Të gjithë po festojnë për përfundimin e edicionit të parë të “Big Brother VIP”, por rrjeti po vlon nga fotot dhe videot për Donaldin. Pas...

Donaldi i pakënaqur se nuk fitoi BBV, Arbana Osmani tregon të...

0
Finalja e Big Brother Vip dhe shpallja e Ilirit si fitues i çmimit të madh prej 100.000 eurosh është shoqëruar me shumë polemika dhe...

“Do vras veten po fitoi ai”/ Çfarë thoshte Donaldi për fitoren...

0
Mbrëmjen e djeshme u shpall fituesi i “Big Brother Vip”. Publiku vendosi që të kurorëzonte si fitues të spektaklit balerinin. Ky i fundit mori...

Çfarë do të ndodhë pasi të mbarojë Big Brother Vip? Sara...

0
Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha ka zbuluar pak nga surprizat e finales së madhe të Big Brother Vip. Në një dalje për mediat, Sara...

Monika i bën bllok Sabianit, “Më ka lënduar shumë”

0
Monika Lubonja, e ftuar sot në emisionin “Ftesë në 5”, është shprehur se me Sabianin, nuk ka asnjë komunikim dhe i ka bërë bllok. Aktorja...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT