Home Tags Be

Tag: be

Rama: Fitova mandatin e tretë dhe s’hapen negociatat, shpresojmë shekullin tjetër!

0
Kryeministri Edi Rama në konferencën e përbashkët me kryeministrin maqedonas dhe presidentin serb ka fajësuar BE-në për moshapjen e negociatave. Ai ka thënë se...

Dështimi i radhës, Rama gjen fajtorin: BE nuk mban premtimet!

0
Edi Rama ka reaguar së fundmi në Twitter, pas dështimit në Parlamentin Europian. Sipas tij, Europa nuk i ka mbajtur premtimet, por shqiptarët nuk...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT