Home Tags Beton

Tag: beton

Punime në Kodrat e Liqenit Artificial, reagon ashpër gazetari

0
Është pothuajse e pamundur që në çdo cep të Tiranës të mos ndeshësh betonizime apo projekte për ndërtime pallatesh dhe kullash shumëkatëshe. Kjo gjë është...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT