Home Tags Bie ashensori

Tag: bie ashensori

Gruaja shtatzënë në gjendje të rëndë, policia dyshon se ashensorit te...

0
Pesë persona mbetën të plagosur, disa prej tyre rëndë, pasi rrëzimit të një ashensori në një pallat në zonën e “Astirit”. Ngjarja e rëndë ndodhi...

E RËNDË në Tiranë / Bie ashensori i pallatit në “Astir”,...

0
Ashensori i një pallati në zonën e “Astirit” ka pësuar defekt dhe ka rënë duke shkaktuar plagosjen e 5 personave që ndodheshin brenda. Ngjarja e...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT