Home Tags Bora muzhaqi

Tag: bora muzhaqi

Ministrja Bora Muzhaqi: Edhe unë qesh me gafat që them

0
Ministrja Shtetit për Rininë dhe Fëmijët, Bora Muzhaqi njihet nga të gjithë për "perlat" që i dhuron publikut në çdo dalje të saj. Në...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT