Home Tags Bora zemani

Tag: bora zemani

Bora Zemani dhe Donaldi konfirmojnë ribashkimin, dalin për “shopping” bashkë

0
Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë kapur sërish bashkë. Ata janë fotografuar në një qendër tregtare. Duket se gjithçka mes tyre është zgjidhur dhe po...

“Jam idioti jot”/ Donaldi publikon këngë për Borën, detaji i veçantë...

0
Aktori Donald Veshaj ka qenë një nga personazhet më të komentuar brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Lidhja e tij me moderatoren Bora Zemani ishte...

Mesazhi i Donaldit, për Triksën apo për Borën?

0
Aktori Donald Veshaj është një nga personazhet më të komentuar të momentit. Veshaj mori të gjithë vëmendjen e shqiptarëve nga historia e dashurisë me...

Iliri bën deklaratën e fortë: Nëse Donaldi nuk do të tradhëtonte...

0
Fituesi i “Big Brother Vip Albania” Ilir Shaqiri i ftuar në Top Albania Radio u shpreh se i mungon shumë shtëpia ku kaloi katër...

Sonte finalja e BBV! A do të ketë një përballje Bora-Donald-Trixa?

0
Ndonëse ka shumë probleme të tjera në vendin tonë për të cilat duhet të pyesim veten si t’i zgjidhim, masa më e madhe e...

Einxhel – Donaldit: Ty të ka bërë të famshëm Bora ,pse...

0
Debate të ashpëra mes Einxhel Shkirës dhe Donald Veshajt janë zhvilluar kohëve të fundit brenda shtëpisë së Big Brother VIP. Ani pse kishin një raport...

Nxehet keq Bora Zemani: Veprim i turpshëm!

0
Bora Zemani është një nga vajzat më të komentuara të ekranit, e kjo për shkak të përfshirjes së saj në mënyrë indirekte në Big...

Flitet se është në një lidhje me Atdheun/ Bora Zemani i...

0
Bora Zemani është kthyer në një prej moderatoreve më të përfolura në median rozë. E angazhuar me moderimin e emisionit “Përputhen”, biznesin e saj,...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT