Home Tags Bujar nishani

Tag: bujar nishani

Kush i hodhi baltë në jetë, të mos i hedhë dhe...

0
OPINION NGA MENTOR KIKIA E keni parasysh Marigonë, para se të pinte helmin e vetëvrasjes si pasoje e thashethemeve të fshatit? Në varrim imagjinar, burri Gjino...

Ndërron jetë në moshën 56-vjeçare ish-presidenti Bujar Nishani

0
Ka ndërruar jetë ish-presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani në moshën 56-vjeçare. Nishani u shtrua fillimisht në spitalin e “Senatoriumit, por gjendja e tij shëndetësore u...

I shtruar në spital në Gjermani, ish-presidenti Bujar Nishani në gjendje...

0
Ish-presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani është në gjendje të rëndë shëndetësore. Nishani u shtruar fillimisht në spitalin e “Senatoriumit, por gjendja e tij shëndetësore u...

Sëmuret Bujar Nishani, shtrohet me urgjencë në spital

0
Ish-presidenti i vendit Bujar Nishani mësohet se është shtruar në spitalin "Shefqet Ndroqi". Mësohet se mbrëmjen e kaluar ish-presidenti Nishani ka mbërritur me urgjencë...

“Basha bën rolin e shejtan-budallait”/ Nishani: Është mercenari politik i Ramës

0
Anëtari i Komisionit të Rithemelimit Bujar Nishani, ka komentuar rezultatin e zgjedhjeve të pjesshme lokale të 6 marsit. Nishani ka theksuar se Komisioni i Rithemelimit...

Bujar Nishani  në krah të Berishës/ Mesazhi i fortë i ish-Presidentit

0
Ish-Presidenti Bujar Nishani, ka njoftuar se sot do të jetë në krah të ish-kryeministrit Sali Berisha, në Rogner. Me anë të një postimi në rrjete...

Bujar Nishani: Anëtarët e PD të nisin procedurën për shkarkimin e...

0
Vendimi i Lulzim Bashës për të përjashtuar Sali Berishën nga grupi parlamentar i PD-së, është tema kryesore e emisioneve televizive në vend. Ish-presidenti Bujar...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT