Home Tags Burg

Tag: burg

Ushtarët rusë që refuzojnë të luftojnë kundër Ukrainës do të dënohen...

0
Lufta Rusi-Ukrainë nisi më 24 shkurt 2022, pas një ngritjeje të gjatë ushtarake dhe njohjes nga Rusia të kuazi shteteve terroriste "DPR" dhe "LPR"...

Arrestohet me 20 kg kokainë ish-kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku

0
Është arrestuar në Itali, ish-kryebashkiaku i Vorës Agim Kajmaku. Sipas “ReportTv”, Kajmaku është arrestuar më 27 maj të këtij viti nga Karabinierët e Compagnia...

Kontroll i befasishëm në mesnatë në burgun e Peqinit/ Gjenden...

0
Një aksion i befasishëm është zhvilluar në burgun e Peqinit një natë më parë. Dy grupe të Forcave Operacionale, raportohen se kanë niosur kontrollin...

Nëndrejtori i Burgjeve: Saimir Tahirit i shkon 25€ dita në burg

0
I ftuar në një emision televiziv, nëndrejtori i Burgjeve Femi Sufaj ka deklaruar se tarifa për një ditë burg për ish-ministrin e Brendshëm Saimir...

Del nga burgu, por i kishin shitur vilën, qytetari: Fle në...

0
Një sherr familjar, që nisi për faturën e ujit mes qytetarit Ramadan Lisha, 62 vjec, dhe bashkëshortes së tij, në verën e 2020-ës ishte...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT