Home Tags Cmimi i naftes

Tag: cmimi i naftes

Merret vendimi/ Sa do të kushtojnë karburantet deri në 21 mars

0
Bordi Kombëtar i Administrimit të Karburantit ka dalë me një tjetër vendim për çmimin e naftës. Nga sot deri më 21 mars, çmimi i naftës...

Protestat bëjnë punë, ulet çmimi i naftës nën 200 lekë

0
Prej tre ditësh në vendin tonë qindra qytetarë kanë nisur protestat lidhur me rritjen e çmimit të karburantit dhe ushqimeve. Protestat e qytetarëve kanë detyruar...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT