Home Tags Conference league

Tag: conference league

Tifozët dalin në rrugët e Tiranës me tufa eurosh në duar:...

0
Duket se kriza për bileta ka prekur edhe tifozët holandezë e romanë që kanë ndërmarrë rrugë të gjatë për të qenë në kryeqytetin shqiptar...

Tifozët e Feyenoord marrin rrugën për në Surrel!

0
Disa tifozë holandezë janë parë ditën e sotme në Surrel. Siç shihet edhe nga pamjet e mëposhtme, ata kanë marrë rrugën drejt Tiranës në...

Qytetarët i kundërvihen Policisë/ Ku e keni gazin lotsjellës që na...

0
Tirana mbrëmjen e kaluar është kthyer në fushëbetejë, për shkak të trazirave të shkaktuara nga tifozët holandezë dhe ata italianë. Sipas Policisë, një grup tifozësh...

Lufta me huliganët/ Policia përzë nga Tirana 80 tifozë pas veprimeve...

0
Rreth 80 tifozë që kishin mbërritur në Tiranë për të parë ndeshjen finale të “Europa Conference League janë duke u kthyer andej nga erdhën!...

Bilanci, huliganët qëlluan me thikë një efektiv/ 19 të tjerë u...

0
19 policë kanë mbetur të plagosur nga huliganët e Romës dhe të Fejnordit në Tiranë. Ndërkohë një polici është qëlluar me thikë. “Dje një grup tifozësh...

Një ditë para finales së Conference League/ Nisin trazirat e para...

0
Stadiumi ‘Air Albania’ mirëpret ditën e mërkurë ndeshjen mes Romës dhe Feynoord, e vlefshme për finalen e Conference League. Ashtu siç pritej, trazirat nuk kanë...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT