Home Tags Cudira

Tag: cudira

Çudira shqiptare/ Avioni niset për Verona, bën gjysmën e rrugës dhe...

0
Një avion i Wizz Air, i cili ishte nisur për Verona êshtë kthyer mbrapsht në Rinas. Siç shihet edhe nga harta e fluturimeve, avioni ka...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT