Home Tags Dash

Tag: dash

Kokalari: Amerika është penduar që e shpalli Sali Berishën non-grata

0
Aktivistja Evi Kokalari foli për marrëdhëniet me ambasadoren amerikane Yuri Kim. Ajo u shpreh mbrëmjen e sotme në “Zonë e Lirë” se është takuar dhe...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT