Home Tags Donald veshaj

Tag: donald veshaj

Bora Zemani dhe Donaldi konfirmojnë ribashkimin, dalin për “shopping” bashkë

0
Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë kapur sërish bashkë. Ata janë fotografuar në një qendër tregtare. Duket se gjithçka mes tyre është zgjidhur dhe po...

“Jam idioti jot”/ Donaldi publikon këngë për Borën, detaji i veçantë...

0
Aktori Donald Veshaj ka qenë një nga personazhet më të komentuar brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Lidhja e tij me moderatoren Bora Zemani ishte...

Mesazhi i Donaldit, për Triksën apo për Borën?

0
Aktori Donald Veshaj është një nga personazhet më të komentuar të momentit. Veshaj mori të gjithë vëmendjen e shqiptarëve nga historia e dashurisë me...

Donaldit nuk i ikën inati me produksionin: Dhuratën që më bëri...

0
Ish-konkurrenti i Big Brother Vip, Donald Veshaj duket se ka hequr dorë nga udhëtimi që iu dhurua atij kur ishte brenda shtëpisë së BBV....

Iliri bën deklaratën e fortë: Nëse Donaldi nuk do të tradhëtonte...

0
Fituesi i “Big Brother Vip Albania” Ilir Shaqiri i ftuar në Top Albania Radio u shpreh se i mungon shumë shtëpia ku kaloi katër...

A mund të bëhet mik me Donaldin? Ilir Shaqiri e thotë...

0
Fituesi i edicionit të parë të “Big Brother VIP”, Ilir Shaqiri është shprehur se nuk mund të jetë mik me Donaldin. Komentet ai i ka...

Nuk zgjat shumë! Beatrix konfirmon ndarjen nga Donaldi

0
Donald dhe Beatrix janë ndarë dhe ky lajm është konfirmuar nga vetë këngëtarja me anë të një InstaStory. Beatrix ka shkruar " Fake stories"...

Donaldit i ikën inati/ Kërcen valle me familjen Hoxha, përqafon fituesin...

0
Donald Veshaj është një nga personazhet VIP më të komentuar kohët e fundit. Jo vetëm për shkak të ish-lidhjes së tij me Bora Zemanin...

Donaldi shkon në festën e BB Vip, i veshur si Spider-Man!

0
Të gjithë po festojnë për përfundimin e edicionit të parë të “Big Brother VIP”, por rrjeti po vlon nga fotot dhe videot për Donaldin. Pas...

Ilir Shaqiri: Unë kur isha 26 vjeç sa Donaldi, nuk kisha...

0
Ilir Shaqiri ka folur sot në "Open" për përballjet me Donald Veshajn në Big Brother VIP duke thënë se ishte i bindur që do...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT