Home Tags Droge

Tag: droge

Shqiptarit i premtojnë punë në Angli: Paguan 22.000 £ për të...

0
Një shtetas shqiptar që hyri në Mbretërinë e Bashkuar me një varkë dhe më pas shkoi në Uells është kapur brenda një shtëpie bari....

Dëmtoi biznesin e drogës, shqiptari iu lutet spanjollëve: Më mbani këtu,...

0
Një shtetas shqiptar i cili aktualisht jeton ilegalisht në bregdetin e Granadës kërkon azil në Spanjë pasi një ngatërresë me mafian shqiptare në Suedi...

Zbardhen përgjimet e Elsa Lilës dhe detyrat që kishte në trafikun...

0
Ditën e djeshme u njoftua se policia italiane gjatë një operacioni kundër një bande që merrej me trafikun e drogës ka arrestuar edhe këngëtaren...

Me kokainë në makinë qarkullonte nëpër Tiranë, arrestohet 29-vjeçari

0
Shtatë persona kanë rënë në prangat e policisë në Tiranë, pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Në prangat e policisë ka rënë shtetasi E....
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT