Home Tags Durres

Tag: durres

Kaos në spitalin e Durrësit! Qytetarët thyejnë xhamat, 30 pacientë në...

0
Dihet që stina e verës sjell viroza të shumta te qytetarët e bashkë me to rritet edhe numri i atyre qê kërkojnë shërbim mjekësor...

Durrës/ Banesën me qira e kishte kthyer në “shtëpi bari”, kanabis...

0
Sot u vu në pranga 23-vjeçari i shpallur në kërkim, i cili kishte marrë me qira apartamentin, për ta përshtatur për kultivimin e bimëve...

Akuza të lehta për ushtarin e Avdylajve që mori zvarrë policin...

0
Pak ditë më parë, një mjet Range Rover hyri kundravajtje në zonën e Currilave në Durrës. Pasi iu bë shenjë për të ndaluar, drejtuesi...

U rrëzua duke rregulluar dollapin e shtëpisë, ndërron jetë durrsaku

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin bregdetar të Durrësit. Një i moshuar ka humbur jetën teksa ka qenë duke rregulluar dollapin e tij...

Del sondazhi i parë/ Kush e fiton garën për bashkinë e...

0
Euronews Albania ka publikuar para pak çastesh rezultatet e një sondazhi të bërë për garën në bashkinë e Durrësit në zgjedhjet që zhvillohen në...

Dasmorët u helmuan nga ushqimi, policia arreston pronarin dhe kuzhinierin e...

0
Pronari dhe kuzhinieri i një restoranti në Durrës, janë arrestuar në flagrancë nga Policia e qytetit bregdetar, pasi në restorantin e tyre janë helmuar...

Durrës/ Ishin në dasmë, mbi 20 persona shtrohen me urgjencë në...

0
Mbi 20 persona janë shtruar me urgjencë në spitalin e Durrësit mbrëmjen e sotme. Mësohet se ata ishin pjesëmarrës në një dasmë, por nuk...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT