Home Tags Edi rama

Tag: edi rama

Iu nënshtrua një operacioni, kryeministri Rama del nga spitali

0
Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm ka lënë spitalin, pasi një ditë më parë iu nënshtrua një operacioni për heqjen e appendisitit. Kryeministri rreth orës...

Edi Rama kërkesë çunave të Kukësit: Mos ikni me gomone, investoni...

0
Edi Rama ka folur sërish sot për të rinjtë shqiptarë, që nga halli largohen me gomone për në Angli. Në një takim me krerët...

9 kate pallati i Lul Morinës pa leje, Edi Rama: Unë...

0
Ditën e djeshme Belinda Balluku shpalosi një show të cekët në pallatin e Lul Morinës në Farkë. 9 kate pa leje dhe biznesmeni i hotelit...

9 kate pallati i Lul Morinës pa leje, Edi Rama: Unë...

0
Ditën e djeshme Belinda Balluku shpalosi një show të cekët në pallatin e Lul Morinës në Farkë. 9 kate pa leje dhe biznesmeni i hotelit...

Pronari i mediave Hysenbelliu publikon fotot e Ramës te “Prestige Resort”

0
Sot fadromat e qeverisë shkuan dhe prishen pishinat e “Prestige Resort”. Nga ana e tij  Irfan Hysenbelliu, pronar i mediave kryesore në vend, e...

Alfred Peza: Urdhër i kryeministrit Rama. Shteti po prish “Prestige Resort”

0
Inspektorë të Inspektoratit Të Mbrojtjes së Territorit mëngjesin e sotëm kanë shkuar pranë ambienteve të “Prestigje Resort” në plazhin e Golemit, ku duket se...

Edi Rama do ndërtojë kopësht me lule brenda në kryeministri me...

0
Dritan Agolli i Fondit Shqiptar të Zhvillimit, një nga titullarët zhvatës të qeverisë u vu nën hetim nga SPAK pas një denoncimi të një...

Burri i Xhaçkës po gllabëron jugun, Rama e mbron: I takon...

0
Kryeministri Edi Rama gjatë një takimi me gazetarët ka folur rreth NATO-s, anëtarësimit në BE por edhe për bashkëshortin e ministres në krah, Olta...

Edi Rama: Brenda vitit do të kemi satelitët, do kontrollojnë fermerët!

0
Edi Rama vazhdon ende me premtimet satelitore dhe hapësinore ndaj shqiptarëve. Së fundmi ai ka premtuar se brenda këtij viti do të vijnë satelitët...

Bullgaria degjeneron Shqipërinë: Edi Rama ka një nivel të ulët gjuhësor

0
Ministria e Punëve të Jashtme të Bullgarisë ka reaguar pas deklaratave të bëra në Bruksel nga kryeministri Edi Rama. Në deklaratë thuhet se integrimi i...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT