Home Tags Elhaida dani

Tag: elhaida dani

Çfarë po ndodh me Elhaida Danin? Këngëtarja fshin të gjitha fotot...

0
Para pak javësh, rikthimi në Tiranë i këngëtares së njohur shqiptare, Elhaida Dani, bëri jo pak lajm në portale dhe televizion. Suksesi në Itali...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT