Home Tags Elisa spiropali

Tag: elisa spiropali

Çmendet Spiropali, fyen deputetin/ Kërcënon në emër të bashkëshortit të Xhaçkës?

0
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, është shprehur shumë e indinjuar në Kuvend sot në lidhje me akuzat e deputetit Agron...

Ndërroi tre kostume firmato në Ukrainë, Spiropali thotë se i kishte...

0
Në një intervistë për mediat, Elisa Spiropali, ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, ka rrëfyer përjetimet emocionale gjatë vizitës në Ukrainë me Fugën...

Rama bashkë me Spiropalin në Ukrainë/ Rrjeti “shpërthen” në meme

0
Kryeministri Edi Rama dhe ai i Malit të Zi Dritan Abazoviç zhvilluan një  vizitë në Ukrainë, ku u takun me presidentitn Volodymyr Zelenskyy. Rama dhe...

Mbi taka në Kievin e shkatërruar nga lufta, Elisa Spiropali ndërroi...

0
Kryeministri Edi Rama, së bashku me homologun e tij nga Mali i Zi, Dritan Abazoviç ndodhen në Kievin e Ukrainës, vendin e sulmuar nga...

Spiropali – Berishës: Duart e mia nuk janë me gjak ashtu...

0
Një debat i ashpër është zhvilluar mes ministres Elisa Spiropali dhe ish-kryeministrit Sali Berisha ditën e sotme në Kuvend. Debati nisi pasi Berisha tha se...

Elisa Spiropali: Nder i madh të shërbej në kabinetin “Rama 3”

0
Pasi u betua sërish si ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar përmes një mesazhi, përmes të cilit thotë se...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT