Home Tags Enkeleda Kapedaniu

Tag: Enkeleda Kapedaniu

Enkeleda Kapedaniu e vetme përballë lukunisë së mashtrimit të mediave!

0
Kryetarja e gjykatës së Elbasanit Enkeleda Kapedaniu u sulmua nga mediat dhe jo vetëm, për shkak se i kishin publikuar disa video private me qëllim...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT