Home Tags Ermal mamaqi

Tag: ermal mamaqi

Ermal Mamaqi rrëfen ëndrrën e thyer në mes: Jam zhgënjyer, prandaj...

0
Ermal Mamaqi ka rrëfyer së fundmi dëshirën e tij për t’u bërë i famshëm dhe se si i mendonte njerëzit të cilët kishin arritur...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT