Home Tags Femije

Tag: femije

Tetë këshilla se si të rrisni fëmijë inteligjentë

0
Nga Dona Matthews “Psychology Today” Gjatë pjesës më të madhe të jetës sime profesionale, jam marrë me çështjet në lidhje me zhvillimin e dhuntive dhe arsimimin...

Në këtë shtet nis vaksinimi kundër Covid të fëmijëve 2 vjeç

0
Qeveria e Kubës ka nisur me vaksinimin kundër koronavirusit të fëmijëve të moshave 2 vjeç. Ndërsa vendet e tjera po marrin vendimin për të vaksinuar...

Kina ndryshon politikën e rreptë, ja sa fëmijë do i lejohen...

0
Kina do i lejojë çdo çifti të ketë deri në 3 fëmijë. Ky është fundi i politikës së rreptë që Kina ka ndjekur prej...

Tmerr/Prindërit braktisin fëmijën 3-vjeç, i mituri ndodhet brenda makinës te Liqeni...

0
Një ngjarje sa e rëndë aq e pazakontë po ndodh në Tiranë. Një denoncim i mbërritur në faqen “JOQ” bën në ditur se në...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT