Home Tags Fevziu

Tag: fevziu

Lulzim Basha, President?! Blendi Fevziu: Skandal nëse do të jetë e...

0
A mund të jetë Lulzim Basha Presidenti i ardhshëm i Shqipërisë? Gazetari Blendi Fevziu thotë se kjo gjë i duket e sajuar dhe se...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT