Home Tags Gazment bardhi

Tag: gazment bardhi

Noka tenton të grushtojë Gaz Bardhin në PD: “Unë të marr...

0
Burime të pakonfirmuara në media kanë shkruar ditën e sotme mbi një konflikt të mundshëm që ka agravuar deri në përplasje fizike midis Gazment...

Bardhi: Berisha të tërhiqet, mos të na fusë në luftë me...

0
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi thotë se ish-kryeministri Sali Berisha duhet të tërhiqet nga PD-ja. I ftuar në ”Frontline”, Bardhi nënvizoi edhe...

Lul Basha dhe Gaz Bardhi përfundojnë në SPAK

0
Grupi i Rithemelimit të PD-së ka paditur në Spak Lulzim Bashën dhe Gazmend Bardhin. Kjo padi është ngritur për të vetmen arsye se dyshja...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT