Home Tags Greqi

Tag: greqi

“Lëreni të vdesë!” Tre shqiptarë masakrojnë me shkopinj bashkatdhetarin shtrues pllakash

0
Tre shtetas shqiptarë kanë rrahur brutalisht një bashkatdhetar 54 vjeçar. Mediat greke bëjnë me dije se shqiptarët punojnë në një hotel në Kolimbia, Rodos...

Familjarët e shqiptares së zhdukur në Greqi marrin letër: Mbahet pa...

0
Artemis Vasili, është e reja shqiptare e cila prej muajsh ka humbur gjurmët, ndërsa familjarët apelojnë për gjetjen e saj. Ndërkohë mediat greke kanë mësuar...

Korça mbushet me flamurë grekë, ja arsyeja

0
Qyteti i Korçës është mbushur me flamurin grek. Siç shihet edhe nga fotoja e mëposhtme, në një pjesë të qendrës së qytetit janë vendosur...

Tragjike në Greqi! Makina përplaset me shtyllat dhe digjet, vdes 17-vjeçari...

0
Një aksident tragjik i ka marrë jetën një 17-vjeçari shqiptar ditën e sotme në Kefalonia, Greqi. Sipas mediave greke aksidenti i përgjakshëm automobilistik ka...

Hodhi nipin dhe mbesën nga ballkoni/ Fqinjët: Flaku edhe vazot e...

0
Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen e rëndë të regjistruar në Greqi, ku një 42-vjeçare shqiptare hodhi nipin dhe...

Horror në Greqi, tezja shqiptare hedh nga ballkoni nipin dhe mbesën...

0
Mbarë Greqia është tronditur nga ngjarja shokuese që është regjistruar ditën e sotme në Egaleo ku tezja shqiptare ka hedhur nga ballkoni nipin dhe...

Masakroi familjen shqiptare në Greqi, greku: Nuk e mbaj mend pse...

0
Para pak ditësh policia greke vuri në pranga një 61-vjeçar me inicialet Dh. B., prind i dy fëmijëve, teksa akuzohet se është autori kryesor...

Detajet shokuese, si u masakrua familja shqiptare në Greqi

0
Autori i krimit makabër në Greqi, ka rrëfyer se si masakroi familjen shqiptare për qiranë e banesës. Ai u arrestua gjatë natës në Patra...

Vrau familjen shqiptare në Greqi, 57-vjeçari grek arrestohet me armë në...

0
Autoritetet greke kanë vënë në pranga 57-vjeçarin grek Sakis Varvaresos. Ky i fundit akuzohet se tre ditë më parë, vrau familjen shqiptare në Andravidha...

Prag lufte mes Greqisë dhe Turqisë? Regjistrohen të shtëna me armë...

0
Një incident i rëndë mes një anije peshkimi turke që ka shkelur ujërat territoriale greke dhe një skafi të rojes bregdetare e cila ka...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT