Home Tags Hero

Tag: hero

Banori hero që shmangu tragjedinë e madhe! Shpëtoi dy fëmijë të...

0
Dy të mitur, 11 dhe 14 vjeç, vëllezër, u mbytën pasditen e sotme në liqenin e Prushit, në Tiranë. Dy vëllezërit laheshin në liqen...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT