Home Tags Humbje zgjedhjesh

Tag: humbje zgjedhjesh

Shuplaka e radhës për Bashën/ Përfundon numërimi në Lushnje

0
Në Lushnje ka përfunduar procesi i numërimit të fletëve të votimit. Teksa pritet të dalin rezultatet e fundit, deri më tani fituese rezulton kandidatja...

Vijon numërimi në Dibër/ Ndëshkohet kandidati i Bashës

0
Në Bashkinë e Dibrës vijon numërimi. Nga 101 kuti deri më tani janë numëruar vetëm 45 prej tyre. Kur janë pa hapur më shumë se...

Rezultatet në Lushnje/ Basha nuk kalon as 10%

0
Nga 157 qendra votimi në Lushnje janë numëruar vetëm 23 të tilla. Eriselda Sefa e PS vijon të kryesojë me 2762 vota ose 56.32%, dhe...

Zgjidhet fituesi në Rrogozhinë/Turpërohet Basha

0
Është mbyllur procesi i numërimit në Bashkinë e Rrogozhinës, ku janë numëruar të gjitha kutitë e votimit. Kandidati i PS, Edison Memolla do të jetë...

Lulzim Basha hyn në Gines, thyen çdo rekord humbjeje

0
Lulzim Basha ka shënuar humbjen e radhës në zgjedhjet e pjesshme që u mbajtën në 6 Bashki. Në të gjitha Bashkitë, rezultatet tregojnë se Basha...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT