Home Tags Ilir meta

Tag: ilir meta

Ilir Meta: Protesta e madhe në Tiranë më 13 shtator

0
Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, njoftoi ditën e sotme se protesta e madhe kundër qeverisë Rama do të zhvillohet më 13 shtator,...

Ilir Meta rikthehet fuqishëm, i ndryshon emrin LSI

0
Ilir Meta duket se pas mbarimit të mandatit të Presidentit, është rifutur përsëri në politikë. Ai ka njoftuar ditën e sotme gjatë fjalës në...

Shqipëria do gjejë qetësi vetëm kur të arrestohet Meta dhe Berisha!

0
Analisti dhe gazetari Frrok Çupi, ka lëshuar akuza të forta ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha. Ai deklaroi se vendi do të gjej qetësi vetëm kur presidenti...

Ilir Meta: Pas 25 korrikut do nis luftën kundër mafias

0
Në një intervistë televizive, Ilir Meta ka deklaruar se pas 25 korrikut kur të lërë detyrën e postit të Presidentit do të nisë luftë...

Rrëfehet Kryemadhi, tregon si ra në dashuri me Metën në korridorët...

0
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka rrëfyer me detaje njohjen e saj me Presidentin Ilir Meta, dhe se sir a në dashuri me të...

A do të bashkëpunojë me Ramën? Presidenti Meta habit me përgjigjen...

0
Ilir Meta ka folur për marrëdhënien e tij me Ramën duke e konsideruar atë një bashkëpunim të konsumuar nga ana politike e morale. Në një...

Meta tregon për herë të parë si e priti vendimin e...

0
Presidenti Ilir Meta ka treguar për herë të parë se si e ka pritur vendimin e Gjykatës Kushtetuese, e cila vendosi të mos e...

Lajm i fundit/ Gjykata Kushtetuese merr vendimin për Ilir Metën

0
Gjykata Kushtetuese ka rrëzuar vendimin e Kuvendit të Shqipërisë, të datës 09 qershor 2021 “Për shkarkimin e Presidentit të Republikës së Shqipërisë për shkelje...

“Jam Ilir Meta o superbudallenj!” Presidenti zbulon se për kë e...

0
Ditën e sotme, Presidenti Ilir Meta ka sqaruar deklaratën e bujshme të ngjashme me të ish-kryeministrit Sali Berisha. “Jam Ilir Meta o superbudallenj”, tha...

Ilir Meta: Monika duhet shpallur Non Grata sepse na dogji mandatet

0
I ftuar mbrëmjen e sotme në një emision televiziv, Ilir Meta e ka quajtur të papranueshme shpalljen Non Grata të Liri Berishës, por nuk...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT