Home Tags Kafshe

Tag: kafshe

Vazhdon keqtrajtimi i kafshëve/ I riu lidh prej qafe qenin dhe...

0
Keqtrajtimi i kafshëve në Shqipëri është kthyer në një problem madhor. Macet dhe qentë janë kafshët të cilat më së shumti bien pre e...

Shoferi i pashpirt fut delen në bagazh, kafsha e gjorë gati...

0
Në përgjithësi Shqipëria konsiderohet si vendi i çudirave. Nëse diku tjetër në botë kafshët duhen ndonjëherë njëlloj sa njerëzit, në vendin tonë shpesh ka...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT