Home Tags Kamarier

Tag: kamarier

Kamarieri në Dhërmi i bën gjëmën pronarit, merr të gjithë xhiron...

0
Një kamarier i punësuar në një bar restorant në Dhërmi ka marrë lekët e xhiros dhe është larguar me shpejtësi me një makinë Golf...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT