Home Tags Korce

Tag: korce

Korçari denoncon gruan e tij: Më ka vjedhur 28 milionë lekë...

0
Policia e Korçës ka vënë në pranga një 41-vjeçare. Gruaja me inicialet A.N., është denoncuar në polici nga burri i saj. Ky i fundit...

Korça mbushet me flamurë grekë, ja arsyeja

0
Qyteti i Korçës është mbushur me flamurin grek. Siç shihet edhe nga fotoja e mëposhtme, në një pjesë të qendrës së qytetit janë vendosur...

Aksident i rëndë në Korçë, një person dërgohet në spital në...

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Korçë, ku një motor ka dalë nga rruga dhe për pasojë është plagosur drejtuesi...

Po transportonte 44 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 37-vjeçari në Korçë

0
Një person ka rënë në prangat e Policisë, ndërsa një tjerë është është shpallur në pasi akuzohen për dhënien e ndihmës shtetasve të huaj. Në...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT