Home Tags Lsi

Tag: lsi

LSI: Qylaxhiu Brava, që as nuk do të ekzistonte pa LSI....

0
Lëvizja Spcialiste për Integrim në një reagim ndaj Lulzim Bashës, thotë se ky i fundit nuk do të ishte bërë ministër, kryetar bashkie apo...

Shkërmoqet marrëdhënia PD-LSI

0
Mes PD dhe LSI nuk ka më miqesi dhe aleancë. Ftohja e ndjeshme e marrëdhënieve mes tyre, përveç mungesës së takimeve zyrtare, u vu...

Nuk bën dot grup parlamentar/ LSI fut në sherr mazhorancën me...

0
Edhe seanca e dytë e Parlamentit nuk kishte se si të mos shfaqte mbi të gjitha mungesë etike nga ana e grupit parlamentar të...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT