Home Tags Mancini

Tag: mancini

Mancini: Fitojmë 3 ndeshje dhe shkojmë në Kupën e Botës!

0
Roberto Mancini nuk është i shqetësuar aspak për mungesën e golave dhe të faktit që kombëtarja e tij ka dy barazime radhazi. Madje strategu...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT