Home Tags Mariglen disha

Tag: mariglen disha

Librazhd/ Mariglen Disha fillon punën menjëherë: Pastrim dhe mjedis i pastër...

0
Kryetari i Bashkisë Librazhd, Mariglen Disha ka filluar menjehërë nga puna. Pas konfirmimit në krye të Bashkisë Disha ka angazhuar punonjësit për pastrimin e...

Mariglen Disha merr zyrtarisht detyrën e Kryetarit të Bashkisë Librazhd!

0
Ditën e sotme Mariglen Disha ka marrë zyrtarisht detyrën e Kryetarit të Bashkisë Librazhd. Në ceremoninë e betimit ishte dhe drejtuesi politik i PS në...

Mariglen Disha kryetari i Bashkisë Librazhd: Ju faleminderit nga zemra për...

0
Me një fitore të bindshme Mariglen Disha fiton bashkinë e Librazhdit me 74.45% të votave apo 10.364 vota. Kandidati i Bashkë Fitojmë, Shefki Cota mori...

Ish-kreu i Kadastrës, Artan Lame: Librazhdi duhet të votojë Mariglen Dishën

0
Nga ARTAN LAME JEPUANI MUNDESINE! Imzot Noli, në vitin e largët 1918, shkruante poezinë “Jepni për nënën!”. Ish koha kur Shqipëria e varfer kish nevojë për...

7 ARSYE se përse duhet votuar Mariglen Disha në Librazhd!

0
Beteja elektorale për Bashkinë e Librazhdit ka filluar zyrtarisht. Nga njëra anë kemi kandidatin e PS, Mariglen Disha dhe nga ana tjetër kandidatin e...

Mariglen Disha: Bashkia e re e Librazhdit do të jetë një...

0
Partia Socialiste së bashku me kandidatin e tyre në Librazhd, Mariglen Dishën ka ndezur furishëm motorët e tyre elektoral. Për të përmirësuar punën e bashkisë...

Mariglen Disha premton investime të mëdha në njësitë administrative: Do të...

0
Kandidati i PS në Librazhd Mariglen Disha dita-ditës po kryen aktivitete të ndryshme me qytetarë të Librazhdit dhe njësitë administrative. Energjia e tij reflekton në...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT