Home Tags Mesim online

Tag: mesim online

Të metat e mësimit online, nxënësit ankohen për mangësi

0
Serxho Luani është student në vitin e 3-të në gjimnazin Jordan Misja në Shkodër. 2 vitet e fundit të shkollës, 17-vjecari i ka zhvilluar online dhe sapo...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT