Home Tags Patenta

Tag: patenta

Lajm i mirë për shqiptarët/ Nga sot Gjermania njeh patentat e...

0
Një lajm i mirë ka ardhur për gjithë ata emigrantë shqiptarë që jetojnë në Gjermani. Nga sot Gjermania njeh patentat e Shqipërisë dhe të...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT